× جستجو در مادیران ...

1343
راه اندازی
شروع به کار شرکت
گروه مادیران در سال 1343 تحت عنوان ”شرکت امیری و شرکاء“ توسط جناب آقای محمود امیری بنیان گذاری شد.
شروع به کار شرکت
1373
ایجاد شرکت مستقل
خدمات پس از فروش
از بدو تاسیس شرکت، پشتیبانی از مشتریان همواره یکی از دغدغه های اساسی مادیران بوده است. در سال 1373برای ارائه خدماتی بهتر و متمرکزتر، بخش خدمات ماشین های اداری ایران در قالب شرکتی مجزا و تحت عنوان ”خدمات ماشین های داری ایران“ به عنوان شعبه ای مستقل تشکیل شد. بزرگترین و مجهزترین مرکز خدمات IT در ایران ماحصل پایه گذاری این مرکز می باشد.
خدمات پس از فروش
1373
پایه گذاری اولین تولید و توسعه شرکت
آغاز تولید
درسال 1373 طی توافقات صورت گرفته با شرکت LG Electronics، خط تولید اولین مانیتورهای CRT ال جی در کارخانه مادیران واقع در شهر صنعتی هشتگرد (80 کیلومتری تهران) راه اندازی شد. افتتاح کارخانه موجب شکل گیری شعبه جدید مادیران تحت عنوان ”صنایع ماشین های اداری ایران“ گردید.
آغاز تولید
1373
نوآوری
یک اولین دیگر در ایران
راه اندازی خط تولید مانیتورهای CRTتنها دستاورد صنایع ماشین های اداری ایران نبود. این شرکت موفق شد در سال1374 خط مونتاژ چاپگرهای Epson و Seikosha را افتتاح کند. کمی پس از آن نیز تولید مانیتورهای LCD آغاز شده و سهم بالایی از فروش منطقه را از آن خود کرد.
خدمات پس از فروش
1380
تغییر نام برند
مادیران متولد شد
در سال 1380 نیازمند به انتخاب یک نام مشترک برای برند و هویت تمامی شعب شرکت بودیم. پس از ارائه گزینه های مختلف، سرانجام پیشنهاد ”مادیران“ ازجانب یکی از مهندسین شعبه خدمات پذیرفته شده و این نام به عنوان هویت مشترک شعبات و همچنین گارانتی شرکت انتخاب شد.
مادیران متولد شد
1385
افتتاح برند جدید مادیران
ورود ایکس ویژن به بازار ایران
درسال 1385 مادیران با راه اندازی خط تولید تلویزیون های X.Vision وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد. کیفیت بالای محصولات موجب قرارگیری این برند درجایگاه سوم بازار شد.
ورود ایکس ویژن به بازار ایران
1386
نوآوری و گسترش محصولات
اولین گوشی های تلفن همراه
در سال 1386شرکت مادیران تولید انبوه گوشی های تلفن همراه را تحت لیسانس LG Electronics آغاز کرد. باتوجه به ظرفیت بالای کشوربرای فروش گوشی های تلفن های همراه، برند LG خیلی زود توانست جایگاه مناسبی را در بازار تلفن همراه به دست آورد. پس از چندین ماه ، تغییر قوانین دولتی موجب توقف تولید گوشی های LG شد.
مادیران متولد شد
1388
رویدادهای جهانی
ایران تحریم شد
در سال 1388 دولت آمریکا ایران را تحت سخت ترین تحریم های مالی قرارداد. افت شدید اقتصادی در کشور موجب شد تا مادیران و بسیاری از شرکت های دیگر فعالیت تجاری و خط مشی کاری خود را تغییر دهند.
ایران تحریم شد
1388
توسعه شرکت
احداث کارخانه تزریق پلاستیک
همگام باافزایش تولید، مادیران کارخانه تزریق پلاستیک خود را در منطقه هشتگرد و در فضایی بالغ بر 73000 مترمربع احداث کرد. این کارخانه مجهز به جدیدترین روبات ها و سیستم های پیشرفته می باشد که در نوع خود بی نظیر است.
احداث کارخانه تزریق پلاستیک
1389
ساختمان جدید مادیران
اولین فضای اداری باز در ایران
در سال 1389، گروه مادیران تمامی شعبات خود را به ساختمان اداری تازه تاسیس مادیران منتقل کرد. این ساختمان تنها مرکز اداری با طراحی فضای باز در ایران می باشد. علاوه بر شعبات گروه مادیران، دفاتر مرکزی چندین شرکت بین المللی نیز در ساختمان مادیران قرارگرفته است.
اولین فضای اداری باز در ایران
1392
رویکردی جدید
سرمایه گذاری متفاوت
مادیران به منظور سرمایه گذاری در جدیدترین و به روزترین زمینه ها، شرکت سرمایه گذاری سیمرغ را تاسیس کرد. گروه مادیران و سیمرغ با شرکت در پروژه های متنوع و بین المللی، اقدامات بسیاری در جهت پیشبرد اهداف شرکت پیش رو دارند.
سرمایه گذاری متفاوت
1392
سرمایه گذاری در بخش مسکن
شرکت توسعه و عمران ساشا
باتوجه به اهمیت بخش مسکن در بازار ایران، گروه سرمایه گذاری سیمرغ و مادیران طی تصمیمی مشترک و جهت فعالیت در این بخش، شرکت ساشا را پایه گذاری کردند. این شرکت در کارنامه فعالیت خود پروژه های تکمیل شده و دردست احداث بسیاری را گنجانده است.
اطلاعات بیشتر
شرکت توسعه و عمران ساشا
1393
سرمایه گذاری در حیطه ای متفاوت
شرکت کیمیا سبز
گروه مادیران در سال 1390شرکت کیمیاسبز را با هدف کمک به حفظ محیط زیست تاسیس کرد. عمده فعالیت این شرکت تولید کیسه های پلاستیکی تخریب پذیر بر پایه گیاهی (نشاسته ذرت) می باشد.
اطلاعات بیشتر
شرکت کیمیا سبز
1395
گسترش فعالیت
لوازم خانگی
مادیران در ادامه برنامه های روبه رشد خود ، فعالیت در عرصه لوازم خانگی را آغاز کرده است. هم اکنون محصولاتی همچون یخچال فریزر و لباسشویی با برند X.Vision و گارانتی مادیران در بازار عرضه می شوند.
لوازم خانگی
1397
توسعه شرکت
احداث کارخانه لوازم خانگی
برای فراهم کردن امکانات بیشتر، مادیران کارخانه لوازم خانگی خود را در جنوب تهران و در فضایی بالغ بر 70000 مترمربع احداث کرد. این کارخانه با امکانات جدید محصولات با استانداردهای جهانی را فراهم می نماید.
احداث کارخانه لوازم خانگی