فیلتر
بزرگان حکمت و اندیشه بر این باورند که اعداد در درون خود معانی و اسراری شگرف نهفته دارند. معانی رمزگذاری‌شده که به نشانگانی خاص از هستی و طبیعت دلالت دارد. نشانگانی برای توضیح «عدم و وجود»، «سیاهی و سفیدی»، «روشنایی و تاریکی». دوگانه‌‌های به ظاهر متضادی که نبود هر کدامشان وجود دیگری را از معنا تهی می‌کند و بودن هر کدام به قطب مخالف کالبَد هستی می‌بخشد. این نقاط متضاد برآمده از دل زندگی و طبیعت در دوران معاصر و در علوم مدرن، شمایل جدیدی به نام «سیستم باینری» به خود گرفت؛ سیستمی که بر اساس آن اعداد به نمادهایی از «صفر» و «یک»‌ بدل شدند و مبنای اصلی علم کامپیوتر و دیجیتال را شکل دادند. اما همین دو عدد به ظاهر ساده، برای یکی از فعالان و کنشگران صنعتی ایران در اوایل دهه ۴۰ جلوه‌ای دیگر پیدا کرد. او کسی است که با درک راز و اکسیر این اعداد شگفت انگیز، طرحی نو در سیستم اداری و بانکی ایران درانداخت تا به تدریج از طریق ماشین حساب‌های مکانیکی و الکترونیکی شیوه جدیدی از محاسبات و دسته‌بندی اعداد در جامعه فراگیر شود. محمود امیری، بنیان‌گذار شرکت مادیران، کارآفرینی است که با درک کارکردهای متنوع سیستم باینری، راهی جدید پیش روی صنایع الکترونیک در ایران گشود. محمود امیری با تلاش و نوآوری‌ مداوم، تکنولوژی‌های جدید را در سیستم اداری به‌عنوان یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر تعریف کرد. او هرگز در یک نقطه متوقف نماند، مقهور ذات توقف‌‌ناپذیر تکنولوژی نشد و خود را با نیازها و اقتضائات روز همگام و همراه کرد. «شفافیت»، «‌امانت‌داری» و «احترام به رقیب»، مهم‌ترین اصول و مبانی است که محمود امیری در بیش از ۵ دهه، کسب و کار خود را بر آن بنا کرده است. این کارآفرین با نقل خاطره‌ای از پدرش می‌گوید: پدرم همیشه می‌گفت، محمود تو «عدد یک» هستی، یعنی وقتی به دنیا آمدی عدد یک را با خودت داری. در طول زندگی می‌توانی هر چقدر خواستی جلوی این یک صفر بگذاری. اما خدا نکند آن یک بیفتد و همه چیز صفر شود.»
محمود امیری چگونه به سیستم اداری و بانکی کمک کرد؟
«شفافیت»، «‌امانت‌داری» و «احترام به رقیب»، مهم‌ترین اصول و مبانی است که محمود امیری در بیش از ۵ دهه، کسب و کار خود را بر آن بنا کرده است.
کریم انصاری‌فرد سفیر ایکس ویژن شد
کریم انصاری‌فرد، فوتبالیست مطرح کشورمان طی مراسمی به عنوان سفیر برند ایکس ویژن انتخاب و معرفی شد.
ترکیبی با شکوه از وضوح تصویر و صدای قدرتمند
ایکس ویژن از جدید ترین محصول تلویزیون خود، سری XKU635 رونمایی کرد.
جشن بازنشستگی پرسنل گروه مادیران
جشن بازنشستگی بیش از صد نفر از پرسنل گروه مادیران
سریع ترین دونده ایران سفیر برند ایکس ویژن
همکاری منحصر به فرد حسن تفتیان دونده تاریخ ساز دو و میدانی ایران و دارنده نام "سریع ترین مرد ایران" بعنوان سفیر برند ایکس ویژن در راستای برنامه حمایت از ورزشکاران ایرانی و نام آور
تازه چه خبر
گردهمایی مدیران و پرسنل شرکت صنایع ماشینهای اداری ایران

 
Click To PopUp
Click To PopUp