بستن پنجره

  • حفاظت از محیط زیست
  • حفاظت از محیط زیست
  • حفاظت از محیط زیست
  • حفاظت از محیط زیست

حفاظت از محیط زیست ؛ حفاظت از زندگی

تجربه جهانی نشان داده است که حفظ محیط‌ زیست امری پیچیده و دشوار است و نمی‌توان مسئولیت این امر خطیر را صرفاً بر دوش یک سازمان یا ترکیبی از چند نهاد دولتی قرار داد. شرکت ها، موسسه ها و آحاد مردم می‌توانند به یکی از بازوهای مؤثر در امر حفاظت از محیط زیست تبدیل شده و خود نقشی بسیار مهم و اساسی در جلوگیری از تخریب روزافزون محیط زیست و معکوس کردن این روند برعهده بگیرند.
در همین راستا گروه مادیران بر پایه احساس تعهد، این مهم را از وظایف و ماموریتهای خود در حوزه مسئولیت اجتماعی دانسته ، کمر همت بسته تا به نحو شایسته دین خود را به جامعه ، اقتصاد و صنعت ادا نماید. این مسئولیت به صورت مستمر و در قالب برنامه هایی از قبیل برگزاری جشنواره "یوز" و همچنین سرمایه گذاری در شرکت کیمیا شیمی زنگان (تولید کننده پلیمرهای گیاهی قابل تجزیه در محیط زیست با منابع تجدید پذیر مانند نشاسته ذرت و همچنین ظروف یکبار مصرف با ورق های گیاهی ) و ... در برنامه ریزی های کلان گروه در نظر گرفته شده است. دربرنامه ای دیگر و در نخستین روز از دومین ماه پاییز95 گروه مادیران با شعار "حفاظت از محیط زیست؛ حفاظت از زندگی ، حفاظت از فردا" با حضور پرسنل خود تور یک روزه ای را ترتیب داد که طی یک برنامه تفریحی و جذاب با هدف پاکسازی محیط زیست به کوه های درکه صعود نموده و به پاکسازی آن پرداختند.

 

اخبار مرتبط

اختتامیه کمپین خیریه دکمه ها و ستاره ها
عصر 26 اردیبهشت‌ماه 95، مادیران میزبان دوستان و همراهانی بود که در کمپین دکمه‌ها و ستاره‌ها شرکت داشته و با دستان پرمهرشان ستاره‌ای در آسمان برخی افراد نیازمند روشن کردند.
اقتصاد سبز، دوران پسا تحریم
پانزدهمین نمایشگاه سالانه محیط زیست با شعار "اقتصاد سبز، دوران پسا تحریم" در آستانه نوروز و با حضور 271 شرکت داخلی و 33 شرکت خارجی از 20 کشور جهان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
یوزپلنگ ایرانی در حمایت ایکس ویژن
جشنواره یوز به مناسبت روز ملی یوزپلنگ در 12 شهریور ماه 1394 در منطقه بیارجمند شاهرود با همکاری موسسه حیات وحش میراث پارسیان ، UNDP و سازمان محیط زیست و با حمایت مالی ایکس ویژن برگزار گردید.